IV Torneig de Pàdel de Festa Major de Casserres

Llistat partits

Local
Resultat
Visitant
Tristany, Anna - Prat, Marta
Femení C
Ballús, Elisabet - TOR, ANNA

10-4

Pista 2
20-08-21 18:00
Serarols, Marti - Bartolo, Gerard
Masculí A
Marimon, Jordi - Marquez, Ruben

10-2

Pista 1
20-08-21 18:30
Vilaseca, Xavier - Vilaseca, Biel
Masculí C
Sala, Xavi - Rosell, Joan

5-3

Pista 2
20-08-21 18:30
Tristany, Anna - Prat, Marta
Femení C
Malé, Marta - Martinez, Xènia

9-0

Pista 1
20-08-21 19:00
Serarols, Marti - Bartolo, Gerard
Masculí A
Macià-Rosell, Jordi - Cots, Abel

10-0

Pista 2
20-08-21 19:00
Vilar, javi - Serra, Marc
Masculí B
Diaz, Jeroni - Diaz, Jordi

11-0

Pista 1
20-08-21 19:30
Sallés, Nuri - Sallés, Eva
Femení A
Quintana, Elisabet - Pujol, Carla

4-9

Pista 1
20-08-21 20:00
Companyó, Glòria - Maestro, Anna M
Femení B
Genoves, Meritxell - Serra, Carme

5-4

Pista 2
20-08-21 20:00
SOLÉ, NEUS - Morell, Queralt
Femení A
Jové, Anna - Soler, Avelina

8-3

Pista 1
20-08-21 20:30
Vilar, javi - Serra, Marc
Masculí B
Ribal, Roger - Codina, Joan

8-1

Pista 2
20-08-21 20:30
Ballús, Elisabet - TOR, ANNA
Femení C
Malé, Marta - Martinez, Xènia

8-2

Pista 1
20-08-21 21:00
Marimon, Jordi - Marquez, Ruben
Masculí A
Macià-Rosell, Jordi - Cots, Abel

12-1

Pista 2
20-08-21 21:00
Ribal, Roger - Codina, Joan
Masculí B
Diaz, Jeroni - Diaz, Jordi

9-1

Pista 1
20-08-21 21:30
Sala, Xavi - Rosell, Joan
Masculí C
Minoves, Marti - Tomàs, Pau

3-7

Pista 2
20-08-21 21:30
PG, David - Feliu, Ramon
Masculí D
Casals, Damia - Vilardell, Jordi

2-8

Pista 1
20-08-21 22:00
SOLÉ, NEUS - Morell, Queralt
Femení A
Sallés, Nuri - Sallés, Eva

11-1

Pista 2
20-08-21 22:00
Lopez, Alexia - Lopez, Elisabet
Femení B
Companyó, Glòria - Maestro, Anna M

3-7

Pista 1
20-08-21 22:30
Marfà, Isaac - Prat, Joan
Masculí A
Macià-Rosell, Jordi - Cots, Abel

5-4

Pista 2
20-08-21 22:30
Rodriguez, Alfredo - Cirera, Ramon
Masculí C
Minoves, Marti - Tomàs, Pau

0-15

Pista 1
20-08-21 23:00
Jové, Anna - Soler, Avelina
Femení A
Quintana, Elisabet - Pujol, Carla

5-3

Pista 1
20-08-21 23:30
Marquez, Ivan - Lazo, Gerard
Masculí D
PG, David - Feliu, Ramon

8-3

Pista 1
21-08-21 09:00
Jové, Anna - Soler, Avelina
Femení A
Siles, Alba - Costa, Xènia

4-5

Pista 2
21-08-21 09:00
Vilaseca, Xavier - Vilaseca, Biel
Masculí C
Minoves, Marti - Tomàs, Pau

5-6

Pista 1
21-08-21 09:30
Marquez, Ivan - Lazo, Gerard
Masculí D
Ginesta, Pol - Safont, David

5-2

Pista 2
21-08-21 09:30
Diaz, Jennifer - Jimenez, Jessica
Femení C
Malé, Marta - Martinez, Xènia

9-1

Pista 1
21-08-21 10:00
Sagués, Adrià - Solis, Joaquin
Masculí B
Diaz, Jeroni - Diaz, Jordi

4-3

Pista 2
21-08-21 10:00
Ballús, Elisabet - TOR, ANNA
Femení C
Diaz, Jennifer - Jimenez, Jessica

4-6

Pista 1
21-08-21 10:30
Ribal, Roger - Codina, Joan
Masculí B
Sagués, Adrià - Solis, Joaquin

2-7

Pista 2
21-08-21 10:30
Sala, Xavi - Rosell, Joan
Masculí C
Rodriguez, Alfredo - Cirera, Ramon

7-1

Pista 1
21-08-21 11:00
PG, David - Feliu, Ramon
Masculí D
Ginesta, Pol - Safont, David

3-8

Pista 2
21-08-21 11:00
Sallés, Nuri - Sallés, Eva
Femení A
Siles, Alba - Costa, Xènia

1-8

Pista 1
21-08-21 11:30
Tristany, Anna - Prat, Marta
Femení C
Diaz, Jennifer - Jimenez, Jessica

5-1

Pista 2
21-08-21 11:30
Vilar, javi - Serra, Marc
Masculí B
Sagués, Adrià - Solis, Joaquin

6-5

Pista 1
21-08-21 12:00
Marquez, Ivan - Lazo, Gerard
Masculí D
Casals, Damia - Vilardell, Jordi

9-2

Pista 2
21-08-21 12:00
SOLÉ, NEUS - Morell, Queralt
Femení A
Quintana, Elisabet - Pujol, Carla

3-5

Pista 1
21-08-21 12:30
Lopez, Alexia - Lopez, Elisabet
Femení B
Genoves, Meritxell - Serra, Carme

4-5

Pista 2
21-08-21 12:30
Jové, Anna - Soler, Avelina
Femení A
Sallés, Nuri - Sallés, Eva

7-5

Pista 1
21-08-21 13:00
Quintana, Elisabet - Pujol, Carla
Femení A
Siles, Alba - Costa, Xènia

4-6

Pista 2
21-08-21 13:00
Genoves, Meritxell - Serra, Carme
Femení B
Rial, Carme - Altarriba, Sílvia

10-1

Pista 1
21-08-21 13:30
SOLÉ, NEUS - Morell, Queralt
Femení A
Siles, Alba - Costa, Xènia

4-5

Pista 2
21-08-21 13:30
Companyó, Glòria - Maestro, Anna M
Femení B
Rial, Carme - Altarriba, Sílvia

6-3

Pista 1
21-08-21 14:00
Serarols, Marti - Bartolo, Gerard
Masculí A
Marfà, Isaac - Prat, Joan

14-1

Pista 2
21-08-21 14:00
Marimon, Jordi - Marquez, Ruben
Masculí A
Marfà, Isaac - Prat, Joan

12-1

Pista 1
21-08-21 14:30
Vilaseca, Xavier - Vilaseca, Biel
Masculí C
Rodriguez, Alfredo - Cirera, Ramon

11-2

Pista 2
21-08-21 14:30
Casals, Damia - Vilardell, Jordi
Masculí D
Ginesta, Pol - Safont, David

8-3

Pista 1
21-08-21 15:00
Lopez, Alexia - Lopez, Elisabet
Femení B
Rial, Carme - Altarriba, Sílvia

9-5

Pista 2
21-08-21 15:00
Marfà, Isaac - Prat, Joan
Quarts Final Consolació Mascul
Rodriguez, Alfredo - Cirera, Ramon

0-6

Pista 1
21-08-21 15:30
Macià-Rosell, Jordi - Cots, Abel
Quarts Final Consolació Mascul
Sala, Xavi - Rosell, Joan

0-11

Pista 2
21-08-21 15:30
Ribal, Roger - Codina, Joan
Quarts Final Consolació Mascul
PG, David - Feliu, Ramon

6-4

Pista 1
21-08-21 16:00
Diaz, Jeroni - Diaz, Jordi
Quarts Final Consolació Mascul
Ginesta, Pol - Safont, David

5-7

Pista 2
21-08-21 16:00
Siles, Alba - Costa, Xènia
Quarts Final Femení
Lopez, Alexia - Lopez, Elisabet

1-11

Pista 1
21-08-21 16:30
Companyó, Glòria - Maestro, Anna M
Quarts Final Femení
Quintana, Elisabet - Pujol, Carla

6-5

Pista 2
21-08-21 16:30
Tristany, Anna - Prat, Marta
Quarts Final Femení
SOLÉ, NEUS - Morell, Queralt

6-5

Pista 1
21-08-21 17:00
Genoves, Meritxell - Serra, Carme
Quarts Final Femení
Diaz, Jennifer - Jimenez, Jessica

8-5

Pista 2
21-08-21 17:00
Serarols, Marti - Bartolo, Gerard
Quarts Final Masculí
Vilaseca, Xavier - Vilaseca, Biel

7-4

Pista 1
21-08-21 17:30
Marimon, Jordi - Marquez, Ruben
Quarts Final Masculí
Minoves, Marti - Tomàs, Pau

1-10

Pista 2
21-08-21 17:30
Vilar, javi - Serra, Marc
Quarts Final Masculí
Casals, Damia - Vilardell, Jordi

6-4

Pista 1
21-08-21 18:00
Sagués, Adrià - Solis, Joaquin
Quarts Final Masculí
Marquez, Ivan - Lazo, Gerard

7-5

Pista 2
21-08-21 18:00
Ballús, Elisabet - TOR, ANNA
Semifinal Consolació Femení
Jové, Anna - Soler, Avelina

8-7

Pista 1
21-08-21 18:30
Rial, Carme - Altarriba, Sílvia
Semifinal Consolació Femení
Malé, Marta - Martinez, Xènia

8-6

Pista 2
21-08-21 18:30
Rodriguez, Alfredo - Cirera, Ramon
Semifinal Consolació Masculí
Sala, Xavi - Rosell, Joan

1-14

Pista 1
21-08-21 19:00
Ribal, Roger - Codina, Joan
Semifinal Consolació Masculí
Ginesta, Pol - Safont, David

6-7

Pista 2
21-08-21 19:00
Lopez, Alexia - Lopez, Elisabet
Semifinal Femení
Companyó, Glòria - Maestro, Anna M

7-5

Pista 1
21-08-21 19:30
Tristany, Anna - Prat, Marta
Semifinal Femení
Genoves, Meritxell - Serra, Carme

4-10

Pista 2
21-08-21 19:30
Serarols, Marti - Bartolo, Gerard
Semifinal Masculí
Minoves, Marti - Tomàs, Pau

7-5

Pista 1
21-08-21 20:10
Vilar, javi - Serra, Marc
Semifinal Masculí
Sagués, Adrià - Solis, Joaquin

6-9

Pista 2
21-08-21 20:10
Ballús, Elisabet - TOR, ANNA
Final Consolació Femení
Rial, Carme - Altarriba, Sílvia

Pista 1
21-08-21 20:50
Sala, Xavi - Rosell, Joan
Final Consolació Masculí
Ginesta, Pol - Safont, David

Pista 2
21-08-21 20:50
Lopez, Alexia - Lopez, Elisabet
Final Femení
Genoves, Meritxell - Serra, Carme

Pista 1
21-08-21 21:20
Serarols, Marti - Bartolo, Gerard
Final Masculí
Sagués, Adrià - Solis, Joaquin

Pista 1
21-08-21 22:20