Torneig solidari #AMBTUMIREIA

Llistat partits

Local
Resultat
Visitant
Companyó, Glòria - Genís, Sílvia
Femení A
Sallés, Nuri - Ollé, Montse

6-2

Pista 1
21-09-19 08:30
Fàbregas, Sandra - Calmet, Marta
Femení B
Padilla, Neus - CODINA, MARTA

6-2

Pista 2
21-09-19 08:30
SALAS, ISA - Vintró, Gemma
Femení D
Tristany, Anna - Mauri, Anna

0-6

Pista 1
21-09-19 09:00
Baraut, Jordi - Muntada, Jaume
Masculí B
Gorchs, Ricard - Martínez, Dani

6-2

Pista 2
21-09-19 09:00
Marquez, Ivan - Marquez, Ruben
Masculí A
Portell, Pere - Molina, Roc

6-1

Pista 1
21-09-19 09:30
Companyó, Glòria - Genís, Sílvia
Femení A
Padilla, M.Àngels - Sallés, Eva

6-3

Pista 2
21-09-19 09:30
Baraut, Jordi - Muntada, Jaume
Masculí B
Codina, Abel - Cots, Abel

6-0

Pista 1
21-09-19 10:00
SALAS, ISA - Vintró, Gemma
Femení D
Jové, Anna - Ballús, Elisabet

7-6

Pista 2
21-09-19 10:00
Marquez, Ivan - Marquez, Ruben
Masculí A
Vilalta, Lluis - Subirana, Joan

6-1

Pista 1
21-09-19 10:30
Sallés, Nuri - Ollé, Montse
Femení A
Padilla, M.Àngels - Sallés, Eva

6-0

Pista 2
21-09-19 10:30
Serra, Carme - Prat, Marta
Femení C
Vilaseca, Sara - Elorz, Irantzu

6-4

Pista 1
21-09-19 11:00
Tristany, Anna - Mauri, Anna
Femení D
Jové, Anna - Ballús, Elisabet

7-5

Pista 2
21-09-19 11:00
Portell, Pere - Molina, Roc
Masculí A
Vilalta, Lluis - Subirana, Joan

6-4

Pista 1
21-09-19 11:30
Torra, claudi - Prats, Albert
Masculí D
LALOMA, JOSEP ANTONI - PORTELL, MARC

1-6

Pista 2
21-09-19 11:30
Calveras, Jordi - Lopez, Edgar
Masculí A
Vilalta, Lluis - Subirana, Joan

6-1

Pista 1
21-09-19 12:00
Cirera, Ramon - Rodriguez, Alfredo
Masculí C
Marfà, Isaac - Prat, Joan Ramon

2-6

Pista 2
21-09-19 12:00
Casals, Damia - Macià-Rosell, Jordi
Masculí D
LALOMA, JOSEP ANTONI - PORTELL, MARC

4-6

Pista 1
21-09-19 12:30
Portell, Pere - Molina, Roc
Masculí A
Calveras, Jordi - Lopez, Edgar

6-3

Pista 2
21-09-19 12:30
Jonch, Xavier - Prat, Joan
Masculí C
Marfà, Isaac - Prat, Joan Ramon

4-6

Pista 1
21-09-19 13:00
Gorchs, Ricard - Martínez, Dani
Masculí B
Estruga, Pol - Sala, Xavi

3-6

Pista 2
21-09-19 13:00
Jonch, Xavier - Prat, Joan
Masculí C
Cirera, Ramon - Rodriguez, Alfredo

6-3

Pista 1
21-09-19 13:30
Torra, claudi - Prats, Albert
Masculí D
Casals, Damia - Macià-Rosell, Jordi

6-4

Pista 2
21-09-19 13:30
Canudas, Jordi - Ribal, Roger
Masculí D
LALOMA, JOSEP ANTONI - PORTELL, MARC

6-3

Pista 1
21-09-19 16:00
Padilla, Neus - CODINA, MARTA
Femení B
Gallego, Raquel - Genoves, Meritxell

2-6

Pista 2
21-09-19 16:00
Quintana, Elisabet - Diaz, Jennifer
Femení C
Serra, Carme - Prat, Marta

3-6

Pista 1
21-09-19 16:30
Pons, Jordi - Campmajo, Eric
Masculí C
Jonch, Xavier - Prat, Joan

6-2

Pista 2
21-09-19 16:30
Quintana, Elisabet - Diaz, Jennifer
Femení C
Vilaseca, Sara - Elorz, Irantzu

6-4

Pista 1
21-09-19 17:00
Pons, Jordi - Campmajo, Eric
Masculí C
Marfà, Isaac - Prat, Joan Ramon

6-0

Pista 2
21-09-19 17:00
Gorchs, Ricard - Martínez, Dani
Masculí B
Codina, Abel - Cots, Abel

6-2

Pista 1
21-09-19 17:30
Marquez, Ivan - Marquez, Ruben
Masculí A
Calveras, Jordi - Lopez, Edgar

6-4

Pista 2
21-09-19 17:30
Pons, Jordi - Campmajo, Eric
Masculí C
Cirera, Ramon - Rodriguez, Alfredo

6-3

Pista 1
21-09-19 18:00
Estruga, Pol - Sala, Xavi
Masculí B
Codina, Abel - Cots, Abel

6-3

Pista 1
21-09-19 18:00
Baraut, Jordi - Muntada, Jaume
Masculí B
Estruga, Pol - Sala, Xavi

6-1

Pista 2
21-09-19 18:30
Canudas, Jordi - Ribal, Roger
Masculí D
Casals, Damia - Macià-Rosell, Jordi

6-2

Pista 2
21-09-19 18:30
Canudas, Jordi - Ribal, Roger
Masculí D
Torra, claudi - Prats, Albert

6-1

Pista 1
21-09-19 19:00
Fàbregas, Sandra - Calmet, Marta
Femení B
Gallego, Raquel - Genoves, Meritxell

3-6

Pista 2
21-09-19 19:00
Companyó, Glòria - Genís, Sílvia
Quarts de final Femení
SALAS, ISA - Vintró, Gemma

6-0

Pista 1
21-09-19 19:30
Gallego, Raquel - Genoves, Meritxell
Quarts de final Femení
Quintana, Elisabet - Diaz, Jennifer

6-3

Pista 2
21-09-19 19:30
Marquez, Ivan - Marquez, Ruben
Quarts de final Masculí
LALOMA, JOSEP ANTONI - PORTELL, MARC

7-6

Pista 1
21-09-19 20:00
Baraut, Jordi - Muntada, Jaume
Quarts de final Masculí
Marfà, Isaac - Prat, Joan Ramon

6-1

Pista 2
21-09-19 20:00
Serra, Carme - Prat, Marta
Quarts de final Femení
Fàbregas, Sandra - Calmet, Marta

6-1

Pista 1
21-09-19 20:30
Tristany, Anna - Mauri, Anna
Quarts de final Femení
Sallés, Nuri - Ollé, Montse

7-5

Pista 2
21-09-19 20:30
Pons, Jordi - Campmajo, Eric
Quarts de final Masculí
Estruga, Pol - Sala, Xavi

0-6

Pista 1
21-09-19 21:00
Canudas, Jordi - Ribal, Roger
Quarts de final Masculí
Portell, Pere - Molina, Roc

6-3

Pista 2
21-09-19 21:00
Padilla, M.Àngels - Sallés, Eva
Semifinals Femení
Jové, Anna - Ballús, Elisabet

6-7

Pista 1
21-09-19 21:30
Padilla, Neus - CODINA, MARTA
Semifinals Femení
Vilaseca, Sara - Elorz, Irantzu

2-6

Pista 2
21-09-19 21:30
Marquez, Ivan - Marquez, Ruben
Semifinals Masculí
Baraut, Jordi - Muntada, Jaume

7-9

Pista 1
21-09-19 22:00
Companyó, Glòria - Genís, Sílvia
Semifinals Femení
Gallego, Raquel - Genoves, Meritxell

9-8

Pista 2
21-09-19 22:00
Estruga, Pol - Sala, Xavi
Semifinals Masculí
Canudas, Jordi - Ribal, Roger

9-8

Pista 1
21-09-19 22:30
Serra, Carme - Prat, Marta
Quarts de final Masculí
Tristany, Anna - Mauri, Anna

8-9

Pista 2
21-09-19 22:30
Jové, Anna - Ballús, Elisabet
Final Femení
Vilaseca, Sara - Elorz, Irantzu

6-7

Pista 1
21-09-19 23:00
Companyó, Glòria - Genís, Sílvia
Final Femení
Tristany, Anna - Mauri, Anna

9-8

Pista 1
28-09-19 08:30